Kategoriler
İbretlik

Satanist Reset

Satan, adı üstünde satıyor, İnsanoğluları Kitle iletişim araçlarıyla birlikte Satan yoluna daha fazla girdiler ve 2020’de başlayan global kriz dalgaları ile Satanist düzende kendilerini buluyorlar.

Global Satanistler, Yeni Satanist Düzene, “The Great Reset” ile geliyorlar. 2023 yılına girilince tek dünya devleti ve tek dünya köleliği kendini daha fazla gösterecek.

Satanistlerin bir çok maskesi var, bu maskelerden bir tanesi “Globalcilik”, ama şu anda en çok kullandıkları maske “Dijitalcilik”.

Dijitalcilik, bu büyük resetin kamuflesi, yeni dünyayı dijital olarak tasarlıyorlar ve virüs salgını ile eski dünyaya tutunmanızı engelleyip sizleri geçmişinizden koparıyorlar.

Hani varya hep bahsedilen “Big Brother”, “Herşeyi Gören Göz” işte bu bildiğiniz Satan yani İblis. İblis ve ins orduları kendilerini Tanrı yerine koyup, sözde Allah yolunu kapatıyorlar.

Ancak Satanın bildiği ama cahil ins orduların bilmediği bir şey var. Satan kendisine süre verilmiş bir varlık, ve o sürenin verdiği şımarıklıkla işini yapıyor, idaasını gerçekleştirmeye çalışıyor.

Bize düşen ise Kuranda sizi bilmediğiniz yerden gözetleyen (Big Brother) olarak tanımlanan İblis ve adamlarının yine Kuranda belirtildiği gibi apaçık düşman olduğunu anlamak ve tüm dijital ve kitlesel tezgahlarını boşa çıkarmak.

Bu konu çok derin zaman zaman satanist düzeni deşifre edeceğiz.